Klinika Ziemlewski

KLINIKI ZIEMLEWSKI to miejsca stworzone z myślą o tych, którzy oczekują profesjonalnych i skutecznych zabiegów z zakresu medycyny, ginekologii estetycznej oraz pielęgnacji ciała. Naszym atutem jest niezwykła profesjonalność, rzetelność, cierpliwość i zrozumienie. Dzięki nieustannym szkoleniom zapewniamy Państwu usługi na najwyższym poziomie, to pewność i bezpieczeństwo, to pasja, która stała się pracą. 

Zastosowanie najnowszych technologii, w połączeniu z doświadczeniem najlepszych specjalistów, gwarantuje utrzymanie idealnej figury, odzyskanie atrakcyjnego wyglądu, dobrego samopoczucia, a skórze – przywrócenie młodości i zdrowia. Troszczymy się o Twoje ciało i skórę – szukamy najlepszych rozwiązań, podpowiadamy, doradzamy.

Naszą ambicją i celem jest kreowanie trendów i wyznaczanie standardów w nowoczesnej i profesjonalnej medycynie i ginekologii estetycznej oraz pielęgnacji ciała. Wszystko po to, aby zapewnić naszym pacjentom jak najszerszą gamę usług na jak najwyższym poziomie – bo Państwa zadowolenie, komfort i zaufanie jest dla nas najważniejsze. Wierzymy, że odwiedzając nas, nie tylko skorzystają Państwo z konkretnego zabiegu, ale też zrelaksują ciało i duszę.

CO OFERUJEMY?

Kliniki Ziemlewski oferują szeroką gamę zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, laseroterapii, w tym epilacji laserowej, nowoczesnej ginekologii estetycznej. Ponadto proponujemy Państwu innowacyjne i jednocześnie w pełni bezpieczne zabiegi modelujące sylwetkę, które gwarantują satysfakcjonujący, długotrwały efekt w postaci wyszczuplenia sylwetki, spadku wagi ciała oraz poprawy wyglądu skóry.

Nasz w pełni przygotowany, wyszkolony i wykwalifikowany personel tworzą doświadczeni i otwarci na potrzeby pacjentów lekarze oraz kosmetolodzy, fizjoterapeuci, którzy posiadają za sobą wieloletnią praktykę. W swojej codziennej pracy podchodzimy w sposób indywidualny do każdego pacjenta, starając się dobrać odpowiedni zabieg ,,szyty na miarę’’, który spełni jego oczekiwania i potrzeby. Kliniki Ziemlewski wyposażone są w najnowocześniejszy sprzęt, który posiada wymagane certyfikaty, dzięki czemu dbamy o Państwa bezpieczeństwo, a zabiegi gwarantują doskonałe i długotrwałe efekty.

Zgłoś się do nas, chętnie odpowiemy na wszystkie nurtujące was pytania, poczuj się naprawdę wyjątkowo. Przekonaj się na własnej skórze o tym, jak wygląda ginekologia i medycyna estetyczna na najwyższym poziomie.

Nadajemy nowy wymiar medycyny i ginekologii estetycznej! Z nami bezpiecznie cofniesz czas!