O nas

Rodzinna firma założona w 1983 roku przez naszych rodziców Katarzynę i Andrzeja Wójcickich, dała nam doskonałą bazę do nowych, innowacyjnych pomysłów. Dzisiaj, wraz z przyjaciółmi, realizujemy projekt, w który angażujemy naszych najbliższych, układając puzzle z potrzeb, oczekiwań i problemów jakie się u nich pojawiają w różnym wieku. To oni są naszymi pierwszymi testerami.

Nie szukamy łatwych rozwiązań! Składy produktów oparte są na najdelikatniejszych składnikach. Tworząc nowe produkty sięgamy do źródeł, czyli do roślin stosowanych od wieków zarówno w pielęgnacji, jak i w leczeniu. Tradycja stosowania składników roślinnych była w Polsce, ale i na świecie, przekazywana z pokolenia na pokolenie, a ich ilość wykorzystywana na co dzień, była znacznie większa niż dzisiaj. Naszym celem jest odtworzenie wiedzy zgromadzonej przez naszych przodków w wygodnej formie kosmetyku.

Komponując kolejne produkty, mamy na uwadze szczególnie osoby z tendencją do alergii, o delikatnej i wymagającej skórze, która nie toleruje współczesnych masowych kosmetyków, o nadmiernie rozbudowanym składzie. Przywracamy prostotę w budowaniu produktu, gdzie każdy dodany składnik jest dogłębnie przemyślany.
 

Co jest dla nas najważniejsze?

A.

Tradycja

Jesteśmy rodzinną firmą. Sięgając tylko po najlepsze składniki tworzymy produkty, które sami chcemy używać. Wierzymy w powrót do naturalnych składników. Inspiracje czerpiemy z ziołolecznictwa.

B.

Idealna kompozycja

Jesteśmy obsesyjnie perfekcyjni w tworzeniu idealnych kompozycji naszych kosmetyków. Działanie naszych produktów oparte jest na sile naturalnych ekstraktów z roślin. Wierzymy w krótkie i proste składy.

C.

Perfekcyjna jakość

Nasze produkty poddawane są wnikliwym badaniom w zewnętrznym, akredytowanym laboratorium. Sprawdzamy naszych dostawców i surowce jakie od nich otrzymujemy. Sprawdzamy nasze receptury na własnej skórze i nie tylko. Żele do higieny intymnej Tess zostały przebadane m.in. w Klinice Ginekologiczno-Położniczej CMKP w Warszawie oraz w Klinice Położnictwa i Ginekologii AM w Warszawie.