Czas i koszty dostawy

 


Czas i koszty dostawy


1. Sklep Idea 25 Hennet sp. z o.o. realizuje zamówienia za pomocą dostawcy: firmy kurierskiej DPD, Paczkomatów InPost oraz Poczty Polskiej. Brak jest możliwość odbioru osobistego zamówienia.

 

2. W przypadku zawarcia Umowy sprzedaży dostawa Produktu zostanie zrealizowana nie później niż w terminie 14 dni roboczych licząc od dnia, w którym została zaksięgowana płatność, zgodnie z regulaminem sklepu. Do tego czasu nie wlicza się sobót, niedziel, a także innych dni ustawowo wolnych od pracy. Sprzedawca jednak będzie dokładał wszelkich starań, aby przesyłka dotarła do klienta w jak najkrótszym czasie i na ogół czas ten nie przekracza 2-3 dni roboczych.

 

3. Sprzedawca dostarczy Produkty zgodnie z wyborem Klienta: za pośrednictwem poczty lub przewoźnika wskazanego w trakcie składania Zamówienia.

 

4. Dostawa Produktów dostępna jest na terytorium: Rzeczypospolitej Polskiej.

 

5. Obowiązujący Koszt dostarczenia zamówienia na terenie Polski jest ustalany w zależności od wybranego sposobu dostawy oraz od formy płatności oraz łącznej wagi zamówienia. Całe zamówienie jest wysyłane w jednej przesyłce i klient ponosi jeden koszt dostawy. Jest on podawany na stronie internetowej Sklepu podczas składania zamówienia.

  

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl