Czas realizacji zamówienia
 
 
Czas realzacji zamówienia

1. Czas realizacji zamówienia jest określony dla każdego produktu osobno i jest widoczny w "koszyku" w trakcie składania zamówienia. Jest to maksymalny czas liczony w dniach roboczych w jakim zrealizujemy Twoje zamówienie. Staramy się skrócić ten czas do minimum.
 
2. Każdy towar w przypadku płatności przelewem lub płatności online staramy się wysyłać najpóźniej w ciągu 2 dni roboczych po zaksięgowaniu pieniędzy na naszym koncie, z zastrzeżeniem informacji z punktu powyżej. Przesyłki dostarczają firmy kurierskie - czas dostawy zależy od przewoźnika, rodzaju przesyłki oraz adresu odbiorcy. Zazwyczaj zajmuje to do 2 dni roboczych.
 
 
3. Uwaga! Przy płatności przelewem, czas otrzymania paczki wydłuża się o czas realizacji przelewu.
 
 
4. Jeżeli wybrałeś odbiór zamówienia przez Paczkomaty InPost, przesyłka znajdzie się w wybranym przez ciebie Paczkomacie w przeciągu kilku (zazwyczaj do 5) dni roboczych od momentu nadania paczki.
 
 
5. W przypadku braku zapłaty za zamówienie w ciągu 7 dni od daty złożenia zamówienia, zgodnie z regulaminem sklepu Idea 25 Hennet sp. z o.o., transakcja zostanie uznana za nieaktualną i będzie anulowana.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl