Nasz zespół

Charakterystyka kluczowych członków zespołu:

 

Kinga

Jestem socjologiem żywienia, psychodietetykiem i specjalistą od prawa żywnościowego. Studiowałam w Anglii, a studia doktoranckie odbywałam w Polskiej Akademii Nauk. Na Uniwersytecie w Alicante ( Hiszpania) poznawałam język hiszpański. Przez lata pracowałam w branży żywności prozdrowotnej. Zdrowie to moja pasja. Zdrowa skóra to wypadkowa wielu elementów: zdrowej diety, powietrza, stylu życia i dobrze dopasowanych kosmetyków.

Wiedzę o kosmetykach mam we krwi, przez lata pomagałam Rodzicom a jako kilkuletnie dziecko uwielbiałam przypatrywać się produkcji. To moje przeznaczenie. Historia zatoczyła koło, mama tworzyła firmę ze mną na rękach, ja rozpoczęłam budowę własnej w rok urodzenia mojej pierwszej córki Kasi.

Obecnie razem z Radkiem mamy dwie piękne córeczki, które motywują nas każdego dnia. Choć pracy jest więcej niż się spodziewaliśmy, proces tworzenia i praca w zaangażowanym zespole przynosi niewyobrażalne pokłady satysfakcji.

 

 

Radek

Poznaliśmy się z Kingą pod wodą. Byłem wtedy właścicielem biura podróży i centrum nurkowego, a Kinga robiła u mnie kursy. Nurkowanie było piękną przygodą i spełnieniem marzeń o pracy z pasją i podróżach dookoła świata. Temu miały służyć także moje studia archeologiczne. Los pokierował inaczej.

Zanim otworzyłem centrum nurkowe, pracowałem w marketingu dużej korporacji - otwierałem sklepy wielkopowierzchniowe. Jeździłem po całej Polsce i rzadko bywałem w domu, była to jednak praca, która mnie inspirowała i motywowała do działania. Nauczyła szeroko zakrojonej logistyki i ciężkiej pracy. I choć uwielbiałem to co robiłem, pasja do nurkowania wzięła górę.

Kiedy zaproponowano mi wejście w spółkę mającą na celu budowanie centrum nurkowego wraz z biurem podróży, wiedziałem, że muszę się tego podjąć. W końcu po coś robiłem uprawnienia instruktorskie a podróżowanie zawsze było moją wielką pasją. Dzięki tej decyzji nie tylko zwiedziłem pół świata ale co najważniejsze poznałem swoją żonę.

Obecnie z pełnym przekonaniem wspomagam Kingę i tworzę zespół z naszymi przyjaciółmi przy budowaniu marki kosmetyków. To kolejna wielka przygoda w moim życiu. Zajmuję się oczywiście tym na czym znam się najlepiej czyli całą logistyką w firmie. Studiuję równolegle prawo w biznesie aby służyć firmie wiedzą w zagadnieniach prawnych.

 

 

Jarek

Od 20 lat zajmuje się zawodowo reklamą i komunikacją pracując dla kilku agencji reklamowych i tworząc własną. Z wykształcenia politolog i ekonomista. Posiadam doświadczenie w tworzeniu marek, produkcji poligraficznej i organizacji produkcji filmowych.

Kiedy kilka lat temu narodziła się koncepcja, aby na nowo rozwinąć produkcję kosmetyków. Nie wahałem się długo.

Moje doświadczeni i umiejętności staram się przekładać na komunikacje i obszar sprzedaży w naszej firmie. Uwielbiam tą pracę, szczególnie że to co tworzymy jest naprawdę dobre. Mamy całkowity i bezpośredni wpływ na Nasze produkty, to jak wyglądają, pachną i działają. To ogromnie mobilizuje aby dawać z siebie więcej.

Prywatnie zapalony podróżnik, motocyklista i wielbiciel zwierząt.

 

 Piotr

Przez ponad 14 lat byłem związany z rynkami finansowymi i bankowością. Swoje doświadczenie najpierw zdobywałem jako konsultant finansowy w dużej międzynarodowej firmie doradczej dla sektora finansowego, a następnie przez ponad 7 lat pełniłem funkcję dyrektora w departamencie zarządzania ryzykiem w dużym banku.

W firmie Idea25 Hennet służę wiedzą i doświadczeniem w zakresie budowy strategii rozwoju, efektywności procesów oraz zapewnieniu stabilności finansowej przedsięwzięcia. 

W pracy doceniam pracę zespołową z wyjątkowymi ludźmi, w tym przede wszystkim z determinacją szukam prostych i skutecznych rozwiązań, opartych na rzetelnych analizach, wartościach i doświadczeniu.

Prywatnie jestem zapalonym nurkiem i podróżnikiem, a obecnie zaszczepiam pasję podróży swoim córkom. 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl