Tworzymy z pasją

 


Idealna kompozycja składników


Składy produktów oparte są na najdelikatniejszych składnikach. Tworząc nowe produkty sięgamy do źródeł, czyli do roślin stosowanych od wieków zarówno w pielęgnacji, jak i w leczeniu.

Tradycja stosowania składników roślinnych była w Polsce, ale i na świecie, przekazywana z pokolenia na pokolenie, a ich ilość wykorzystywana na co dzień, była znacznie większa niż dzisiaj. Naszym celem jest odtworzenie wiedzy zgromadzonej przez naszych przodków i wykorzystanie jej w wygodnej formie kosmetyku.

 


Dopasowane dla Ciebie


Komponując kolejne produkty, mamy na uwadze szczególnie osoby z tendencją do alergii, o delikatnej i wymagającej skórze, która nie toleruje współczesnych masowych kosmetyków, o nadmiernie rozbudowanym składzie.

Przywracamy prostotę w budowaniu produktu, gdzie każdy dodany składnik jest dogłębnie przemyślany.

Angażujemy naszych najbliższych, układając puzzle z potrzeb, oczekiwań i problemów jakie się u nich pojawiają w różnym wieku. To oni są naszymi pierwszymi testerami.

 


Ustawiczne dążenie do doskonałości


Uczymy się też od najlepszych chcąc ciągle doskonalić nasze produkty.

Obserwujemy liderów jakości i na tej podstawie wyciągamy wnioski z metod zarządzania oraz kontroli jakości w procesach realizowanych podczas produkcji naszych kosmetyków – w kwestii jakości naszych produktów nie zgadzamy się na żadne kompromisy.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl