Idea25 Hennet shumee z Shumee
Idea25 Hennet shumee z Shumee

W dniu dzisiejszym wysłaliśmy pierwszego post-a w dynamicznie rozwijającej się polskiej platformie społecznościowej SHUMEE.

Platforma SHUMEE daje możliwość prezentacji ofert, umieszczania informacji o promocjach i zniżkach. Jednak przede wszystkim daje możliwość lepszego poznania oczekiwań, przekonań lub opinii innych użytkowników portalu poprzez możliwość głosowania. Więcej o platformie można znaleźć na ich stronie internetowej. Nie mniej jednak mieliśmy okazję spotkać się z osobami prowadzącymi tę platformę i jesteśmy pełni uznania dla ich dynamiki, pasji i entuzjazmu. Trzymamy mocno kciuki za sukces tej w pełni polskiej bardzo innowacyjnej platformy. 

Z kolei dla nas informacja zwrotna od naszych klientów jest kluczowym czynnikiem determinującym nasze działania. Z każdym dniem chcemy stawać się lepsi, udoskonalać nasze produkty i procesy działania. Dlatego też wierzymy, że wykorzystanie funkcjonalności jakie daje platforma SHUMEE  do jeszcze lepszego komunikowania się z naszymi klientami w zakresie ich oczekiwań, oceny naszych produktów lub prowadzonych akcji promocyjnych, zaowocuje jeszcze lepszą ofertą kosmetyków.

Do zobaczenia na platformie SUMEE (www.shumee.pl).

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl