Ankieta Głos matek ma moc zmiany
Ankieta Głos matek ma moc zmiany

Wspaniała akcja Fundacji „Rodzić po ludzku” właśnie ruszyła – prosimy zaangażuj się, wypełnij ankietę „Głos matek ma moc zmiany” i skorzystaj z naszego atrakcyjnego rabatu dla osób wypełniających ankietę.

 

Zwracamy się do Państwa z gorącą prośbą o wypełnienie anonimowej ankiety „Głos matek ma moc zmiany przygotowanej przez Fundację Rodzić po Ludzku.

Fundacja Rodzić po Ludzku od lat monitoruje opiekę okołoporodową w Polsce – sprawdza, jak szpitale opiekują się kobietami i ich dziećmi, jak przestrzegają Standardów Opieki Okołoporodowej.

Na podstawie danych z ankiet – w tym doświadczeń różnych kobiet z pobytów w szpitalach i na oddziałach położniczych – Fundacja opracuje raport na temat opieki okołoporodowej i przedstawi rekomendacje dla Ministra Zdrowia.

Wypełnienie ankiety, która jest anonimowa, zajmuje około 20 minut.

W celu przejścia do ankiety kliknij na link (http://ankieta.rodzicpoludzku.pl) lub baner poniżej tekstu.

  

Dlaczego o tym piszemy na naszym blogu? 

Jedną z wartości firmy Idea25 Hennet jest poczucie odpowiedzialności społecznej, dlatego aktywnie angażujemy się w akcje wspierające kobiety oraz promujące zdrowy tryb życia. Jedną z takich akcji, która w naszej ocenie jest ważna to zapewnienie kobietom możliwie najwyższej jakości opieki okołoporodowej w Polsce. 

Dlatego dla każdej kobiety, która wypełni ankietę, Idea25 Hennet udzieli wyjątkowego rabatu na zakup produktów marki Tess oraz Hennet na naszej stronie internetowej. Rabat jest naszym skromnym wkładem w podziękowanie kobietom, za poświęcony czas i podzielenie się swoimi doświadczeniami w ankiecie „Głos matek ma moc zmiany”. Mocno wierzymy, że wyniki przeprowadzonej ankiety pozytywnie wpłyną na poprawę jakości opieki okołoporodowej dla wspaniałych i dzielnych kobiet w całej Polsce. 

 

 

 ------------------------

   

 

 

Autor: Piotr 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl